Kontakta våra säljare

Vill du veta mer om vad vi kan erbjuda dig, kontakta våra säljare för mer information om produkter och sälj.

Nathalie Ström
Brand Manager

Tel +46 703 51 54 27
Mail nathalie@chriswine.se

Andreas Handing
National Key Account Manager

Tel +46735004274
Mail andreas@chriswine.se

Carina Eriksson
Sales Coordinator / Restaurangorder

Tel +46 31 778 89 06
Mail carina.eriksson@vivagroup.se

Miriam Lorentzson
Brand Ambassador

Tel +46722474297
Mail miriam@chriswine.se

Sebastian Tärnström
Brand Ambassador

Tel +46722161871
Mail sebastian@chriswine.se

Sofie Öhman
Marketing Manager

Tel +46 (0)8 440 85 80
Mail sofie@chriswine.se